A RetroSearch Logo

Home - News ( United States | United Kingdom | Italy | Germany ) - Football scores

Search Query:

Showing content from https://support.mozilla.org/sl/kb/sporocil-ni-mogoce-poslati below:

Sporočil ni mogoče poslati | Pomoč za Thunderbird

Sporočil ni mogoče poslati

Ta članek je morda zastarel.

V angleškem članku, na katerem temelji, je prišlo do pomembnih sprememb. Dokler se te strani ne posodobi, si lahko pomagate s temle: Cannot send messages

Če sporočil ne morete pošiljati, vam ta stran ponuja niz korakov, s katerimi lahko preverite, ali je posredi katera od pogostih težav. Če imate težave s prejemanjem sporočil, si preberite Prejemanje sporočil ni mogoče.

Preverite nastavitve SMTP za odhodno e-pošto

Preverite, ali uporabljate pravilen strežnik SMTP

Preverite, da vaša odhodna pošta ni blokirana

Prepričajte se, da požarni zid, protivirusna programska oprema ali vaš ponudnik internetnih storitev ne blokira vaše odhodne pošte:

Opomba: Če po posodobitvi Thunderbirda ne morete pošiljati sporočil, je pogosto vzrok v tem, da požarni zid ali protivirusna programska oprema blokira odhodno pošto zaradi tega, ker je nastavljena, da zaupa prejšnji različici Thunderbirda in nove ne prepozna kot zaupanja vredne. S seznama zaupanja vrednih ali prepoznanih programov odstranite Thunderbird in ga ročno ali ob pozivu za razrešitev tega spet dodajte.

Izbrišite geslo za SMTP

Poskusite z izbrisom gesla za SMTP. Vendar tega ne storite najprej, posebno če po posodobitvi Thunderbirda ne morete pošiljati sporočil, medtem ko ste jih prej lahko. V takih primerih običajno ni nič narobe s shranjenim geslom za SMTP v Thunderbirdu (glejte zgoraj).

Ponastavite geslo za SMTP

Poskusite spremeniti geslo za SMTP. To se ponavadi opravi preko obrazca 'ponastavi geslo za e-pošto' na podporni spletni strani vašega ponudnika.

Če to ne pomaga

Ustvarite novo zahtevo za podporo, opremite ga s posnetkom zaslona vaših nastavitev SMTP z zakritim vašim uporabniškim imenom in vključite naslednje podatke: vašega ponudnika poštnih storitev (na primer Gmail), vašega ponudnika internetnih storitev (na primer SiOL), različico požarnega zidu (če je ta nameščen), protivirusni program in različico (če je ta nameščena), operacijski sistem in različico (na primer Windows 7 ali Mac OS X Mavericks) in različico Thunderbirda (na primer Thunderbird 38.2.0). Navodila za ustvarjanje zaslonskega posnetka najdete v članku Kako ustvarim zaslonski posnetek svoje težave

Več virov

Ti prima sodelavci so pomagali napisati ta članek:

Postanite prostovoljec

Pridobivajte in delite svoje znanje z ostalimi. Odgovarjajte na vprašanja in izboljšajte bazo znanja.

Več o tem


RetroSearch is an open source project built by @garambo | Open a GitHub Issue

Search and Browse the WWW like it's 1997 | Search results from DuckDuckGo

HTML: 3.2 | Encoding: UTF-8 | Version: 0.7.3